Logo.svg

PIERWSZE KROKI

Join_the_community.svg

1. DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI

Zostań częścią stale rosnącej społeczności w mniej niż 5 minut.

Characterize_yourself.svg

2. ODZNACZ SIĘ

Stwórz swój autoportret, dodaj zdjęcia, napisz coś o sobie i określ swoje oczekiwania wobec twojego stylu życia.

3. ODKRYWAJ

Znajdź swojego Sugar Mate w ciągu kilku dni i zacznij modernizować swój styl życia.

Discover.svg

UMOWA MYSUGARDADDY


Umowa MySugarDaddy to bezpośredni sposób na określenie potrzeb i pragnień związanych ze stylem życia, dzięki czemu nie marnujesz czasu. Bez wysiłku można określić oczekiwania na naszej stronie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZOSTAŃ CZŁONKIEM

ULEPSZONY STYL ŻYCIA


Ulepszony styl życia jest dokładnie taki, jak brzmi. Styl życia definiowany przez nowe doświadczenia i szacunek. Tworzenie wspomnień, o których ludzie mogą tylko pomarzyć. To może oznaczać wiele rzeczy, jak na przykład wyjazdy na ekstrawaganckie wakacje dookoła świata w ekskluzywnym otoczeniu, chodzenie na eksluzywne zakupy w miejscach, których większość ludzi nie potrafi nawet wymówić, a nawet uczestniczenie w wydarzeniach i premierach z bardzo ekskluzywną listą. Ulepszony styl życia składa się z szacunku i klasy, której nie można w dzisiejszych czasach dorównać.

msd-follow-me-around-the-world.jpg
follow_me_en.svg

ULEPSZONY ZWIĄZEK


Ulepszony związek to taki, który rezygnuje z monotonii tradycyjnych standardów. Jest to związek, który jest wyraźnie zorganizowany od samego początku. Jest on oparty wokół swojego harmonogramu, a nie wokół relacji. Kiedy Sugar Daddy chcę się spotkać/porozmawiać, to właśnie tam relacja będzie się zaczynać, od miejsca w którym się skończyła. Nie będzie podążała za żadną osobą w jej napiętym harmonogramie, chyba że uznane inaczej przez Sugar Daddy. Kłopoty i trudy relacji zostają również usunięte, pozwalając tylko na przyjemny czas. Osoba już nie będzie musieć znosić niezręczności społecznej, walki lub "Musimy porozmawiać". To może być zakończone tak prosto, jak to się zaczęło.

CO TO SUGAR DADDY


Pewny siebie, wyrafinowany mężczyzna z planem. Jest oddany i cieszy się wspaniałym towarzystwem, które towarzyszy mu tam, gdzie się wybiera. Zamożny, więc lubi unowocześniać/wspierać swoją Sugar Baby.

CO TO SUGAR BABY


Atrakcyjna kobieta, która ceni sobie w życiu najlepsze rzeczy. Będzie cieszyć się filmowymi doświadczeniami luksusowego stylu życia, regularnie spotykać się z bogatymi mężczyznami i zdobywać mądrość od liderów branży.

FUNKCJE MYSUGARDADDY


Icon_feather-check-circle.svg

3-stopniowy proces weryfikacyjny

Icon_feather-check-circle.svg

Aplikacja Android i iOS

Icon_feather-check-circle.svg

Wbudowany Czat Wideo

Icon_feather-check-circle.svg

Udostępnianie prywatnych zdjęć

Icon_feather-check-circle.svg

Przesyłanie wiadomości w czasie rzeczywistym

Icon_feather-check-circle.svg

Faworyzowanie innych członków

Icon_feather-check-circle.svg

Automatyczny system zwrotu kredytów

Icon_feather-check-circle.svg

Ekskluzywne Członkostwo


© 2021 MY|SUGARDADDY