Logo.svg

FAQ / Pomoc

Jak się zarejestrować?

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza rejestracyjnego na naszej stronie głównej. Po prostu wybierz czy jesteś Sugardaddy czy Sugarbabe a następnie wybierz "Zarejestruj się teraz za darmo". Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Jak mogę się zalogować?

Po rejestracji, wyślemy link aktywacyjny na Twój adres e-mail. Twoje konto zostanie aktywowane po kliknięciu w ten link. Po pomyślnej aktywacji profilu, możesz zawsze zalogować się do My Sugar Daddy używając zarejestrowanej nazwy użytkownika / adresu email i hasła.

Otrzymałem komunikat o błędzie "Nieprawidłowa nazwa użytkownika / hasło".

Upewnij się, że podałeś poprawne dane logowania. Jeśli chcesz się zalogować po raz pierwszy, być może zapomniałeś aktywować swoje konto klikając na link wysłany na Twój adres e-mail. Proszę również sprawdzić folder spam. Jeśli nadal nie możesz się zarejestrować, wyślij e-mail na adres support@mysugardaddy.eu.

Jak przesyłać zdjęcia?

Możesz przesłać swoje zdjęcia klikając na Ustawienia i wybierając swój profil. Następnie możesz przesłać lub usunąć zdjęcia z albumu Standard, VIP lub zdjęcia profilowego. Po prostu kliknij "prześlij" na albumie, który chcesz edytować. Album VIP może być oglądany tylko przez członków VIP.

Ile zdjęć mogę przesłać?

Możesz przesłać w sumie 21 zdjęć, z których 1 będzie Twoim zdjęciem profilowym, 10 w albumie Standard (każdy użytkownik może zobaczyć te zdjęcia) i 10 w albumie VIP (dostępny tylko dla członków VIP).

Czy wszystkie zdjęcia są dozwolone?

Zdjęcia niezgodne z obowiązującym prawem oraz zdjęcia obraźliwe będą usuwane z serwisu. Zdjęcia zawierające dane kontaktowe są surowo zabronione, jak również zdjęcia znalezione w wyszukiwarce Google.

Jak mogę deaktywować moje konto?

Możesz dezaktywować swoje konto klikając na menu, a następnie na ustawienia.

Jak zostać członkiem VIP?

Wystarczy kliknąć na "Ulepsz do VIP". Zostaniesz przekierowany do opcji pakietu VIP.

Ile kosztuje członkostwo VIP?

To są aktualne ceny:

Sugar DaddySugar Babe
1-Miesięcy
3-Miesięcy
6-Miesięcy
12-Miesięcy

Co to są kredyty? Ile kredytów potrzebuje, aby odblokować użytkowników?

 • Aby odblokować innego członka i otworzyć kanał komunikacyjny, musisz użyć kredytów. Ceny można znaleźć w zakładce "Kredyty".
 • Członkowie VIP nie muszą odblokowywać innych członków VIP. Zawsze mogą komunikować się między sobą.
 • Jeśli jesteś członkiem VIP, otrzymasz 50 kredytów co miesiąc, które mogą być wykorzystane do odblokowania kanału komunikacyjnego 10 Sugar Babes.
 • Jeśli jesteś użytkownikiem Basic, musisz zapłacić 20 kredytów, aby odblokować członka VIP lub 20 kredytów, aby odblokować innego użytkownika Basic.
 • Jeśli odblokujesz użytkownika, kanał komunikacji będzie otwarty przez jeden miesiąc.
 • Jeśli nie chcesz odblokować innego członka, ale jesteś nim zainteresowany, możesz spróbować przyciągnąć jego uwagę wysyłając prośbę o odblokowanie. W tym przypadku, członek najprawdopodobniej kliknie na Twój profil, aby zdecydować, czy chce zapłacić za odblokowanie kanału komunikacyjnego.

Ile kosztują kredyty?

Możesz wybrać z tych opcji:

Sugar DaddySugar Babe
50 Kredytów
150 Kredytów
500 Kredytów
1000 Kredytów

Jak mogę zapłacić?

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem Kredytów lub Członkostwem VIP, możesz wybrać z różnych form płatności i z następujących kart kredytowych: American Express, VISA, MasterCard.

Co muszę zrobić, aby zostać zatwierdzonym członkiem? (Reality Check, ID Check, Income Check)

Jeśli jesteś zalogowany i klikniesz na zakładkę "Menu", zobaczysz kilka opcji, które możesz wybrać. Proszę wybierz "Profil". Na dole strony Twojego profilu zobaczysz opisy dla Reality Check, ID Check i Income Check. Zobaczysz również szczegółowe wyjaśnienie, jak działa proces weryfikacji.

Jakie są moje korzyści jako członek VIP?

 • Członkowie VIP otrzymują 50 kredytów co miesiąc.
 • Członkowie VIP mogą obejrzeć wszystkie zdjęcia, nawet te które były dodane do albumu VIP.
 • Członkowie VIP mogą kontaktować się z innymi członkami VIP kompletnie za darmo.
 • Członkowie VIP mogą zobaczyć liste z wysłanymi buziakami.
 • Członkowie VIP mogą zobaczyć którzy użytkownicy zapisali ich Profil jako "Ulubiony".
 • Członkowie VIP mogą zobaczyć które Profile zostały już odwiedzone

Co się stanie gdy moje członkostwo VIP się skończy?

Twój profil dalej będzie widoczny dla innych członków ale dostęp VIP i jego korzyści przestaną działać ponieważ konto zostanie zdeklasowane do członka Basic. Zawsze możliwym jest zrezygnować z członkostwa do tygodnia przed jego wygaśnięciem

Jak anulować moje członkostwo VIP?

Najprostszym sposobem na anulowanie członkostwa jest kliknięcie na zakładkę "Menu" po zalogowaniu. Następnie należy kliknąć na "Ustawienia". Klikając na przycisk zakończenia członkostwa VIP, anulujesz swoje członkostwo, co zostanie również wyświetlone później. Możesz również wysłać do nas e-mail na adres support@mysugardaddy.eu, jeśli potrzebujesz dalszych informacji lub wsparcia.

Mogę zmienić swój adres E-Mail?

Możesz zmienić swój aktywny adres e-mail, klikając na "Ustawienia".

Czy mogę zmienić swoją nazwę użytkownika

Jeśli chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika, wyślij nam wiadomość e-mail na adres support@mysugardaddy.eu. Prosimy o podanie nowej nazwy użytkownika. Sprawdzimy, czy ta nazwa użytkownika jest jeszcze dostępna. Jeśli tak, bezpłatnie zedytujemy Twój profil. Możesz zmienić swój aktywny adres e-mail, klikając na "Ustawienia".

Co mogę zrobić jesli zapomniałem lub zgubiłem swoje hasło?

Jeśli zapomniałeś hasła, możesz kliknąć na "Zapomniałem hasła" bezpośrednio na naszej stronie głównej. Proszę podać swój adres e-mail. Nowe hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail. Prosimy również o sprawdzenie folderu spa

Poniższe dane mogą być edytowane tylko przez nasz Zespół Obsługi Klienta,

 • Nazwa użytkownika
 • Aktywacja po deaktywacji
 • Urodziny

© 2021 MY|SUGARDADDY